ODEHRANÉ DUELY 2017/2018

MU: ACA vs FRANTIC

Slunce a pro nás velmi vzácné hřiště na Tylovi nás popohnalo ke kvalitnímu výkonu proti nutno dodat oslabenému soupeři. Ten hrál férově a nakonec nám dovolil nasázet neuvěřitelných patnáct branek. Do klubové pokladny tedy přibudou další penízky za hattricky :-). Dnes jsme dodržovali interval na střídání a šlo to. Brankář v poli se nám také vyplatil a i on přispěl gólovými přírůstky k dosaženému výsledku. Nejsem si jist jestli ještě takový zápas za jaro sehrajeme, v tom jsem skeptický a další utkání budou určitě víc vyrovnaná.

ACA x FRANTIC 15:3 ( 4:1 )

Sestava:

Richter Mi. - Šimun, Hátle F., Novický, Richter Ma. - Hejzlar Pa., Hátle D., Hejzlar Pe., Sapižák

Góly: Hejzlar Petr 3, Sapižák Vladimír 3, Richter Miroslav 2, Hátle David 2, Šimun Rastislav 1,

Richter Martin 1,  Hejzlar Pavel 1, Novický Jakub 1, Hátle Filip 1

Hráno: 21. 4. 2018 na GJKT

MU: ACA vs CZECHMILL

Prolomili jsem mýty o tom, že se sejdeme ve velkém počtu jen první zápas. Asi se shodneme, že dnes to bylo určitě bodové utkání, jen bychom museli dodržovat strategii, pravidelného střídání a projevované aktivity na hřišti. Těch šancí přece bylo opravdu dost. Dle mého skromného názoru bychom měli 2-3 minuty na hřišti zkusit doslova létat a pak prostě jít za lajnu a nechat jiného hráče makat, i kdybychom se nepotkali s míčem - o tom to je. Nechť si každý z nás sáhne do svědomí, jak tomu dnes bylo. Porážka nevadí, hlavní je si rozebrat proč a já se domnívám, že jsme zápas odflákli, minimálně jeho část kdy nám soupeř odskočil z 4:2 na 4:8. Soupeř dnes nebyl lepší, byl trpělivější. Nevěšme hlavy a příště s jiným přístupem!

ACA x CZECHMILL 6:9 ( 4:4 )

Sestava:

Adamovič - Hejzlar Pe., Šimun, Hátle F., Kormoš, Richter Ma., Hejzlar Pa. - Hátle D., Müller, Richter Mi., Uhlíř

Góly: Hejzlar Pavel 2, Müller Marek 2, Hátle David 1, Richter Martin 1

Žlutá karta: Adamovič

Hráno: 14. 4. 2018 na Olympii

MU: ACA vs SLEPÝ STŘEVA

První jarní zápas se vydařil. Jak už to na začátku sezony bývá - sešli jsme se v hojném počtu, čili palec nahoru. Slunečné počasí doprovázel poměrně vyzrálý výkon našeho týmu. Rychle jsme se ujali vedení, které jsme postupně navyšovali. Náš start sice zdramatizoval můj vlastní gól, za který se omlouvám, ale hned po pár minutách jsme kreativně řešili rychlá přečíslení a vsítili několik pěkných branek, a to jsme dalších X šancí zahodili. Viděli jsme jak se hraje dobře, když máme v zádech spolehlivého brankáře. Dařilo se nám trefovat i brankovou konstrukci, takže za aktivitu zaslouží všichni pochvalu. Pokračovat v nastaveném trendu :-)

ACA x SLEPÝ STŘEVA 9:4 ( 6:2 )

Sestava:

Adamovič - Hejzlar Pe., Šimun, Hátle F., Hejzlar Pa. - Ondráček, Hátle D., Müller, Richter Mi.

Góly: Hátle David 3, Richter Miroslav 1, Hátle Filip 1, Hejzlar Pavel 1, Ondráček Miroslav 1,

Müller Marek 1, Hejzlar Petr 1

Hráno: 7. 4. 2018 na Olympii

MU: ACA vs HROBNÍCI

Docházku držíme my staříci, mladíci dnes stáli proti nám (to už vlastně pořád). Hrobníci byli dnes v našich silách, bohužel zbrklost nás srazila, ale za druhý poločas zaslouží pochvalu fakt všichni, vždyť jsme ho vyhráli :-). Podzim je za námi, museli jsme často improvizovat, nejvíc nás tlačí post brankáře, ale máme celou zimu na to někoho sehnat. Marodi ať se uzdraví a ti, kteří svým přístupem mohli přispět víc, ať si sáhnou do svědomí. Uvidíme se na turnaji pánové !

ACA x HROBNÍCI 5:9 ( 0:6 )

Sestava:

Hejzlar Pa. (Hátle F.) - Hátle F. (Hejzlar Pa.), Richter Ma., Kormoš, Šimun - Uhlíř, Novický

Góly: Kormoš Ján 2, Hátle Filip 1, Uhlíř Marek 1, Šimun Rastislav 1

Hráno: 17. 11. 2017 na Olympii

MU: ACA vs DEVOPIVO

Chce se mi zařvat konečně, ale dnes to byla spíš povinnost konečně urvat tři body, což se povedlo. Docházka výborná, brankář podpořil celou čtyřku i ve hře a akce, která vedla k prvnímu gólu by se mohla učit na fotbalových universitách. Prostě si to dnes sedlo i když si každý z nás všiml velkých mezer v mezihře a opětovně v proměňování tutovek. Nejdůležitější je ale opravdu prolomení černé série. Sejdeme se v pátek, ve sváteční den k poslednímu utkání podzimní části a poperme se o její zdárné zakončení.

ACA x DEVOPIVO 8:2 ( 5:1 )

Sestava:

Richter Mi. - Hátle F., Richter Ma., Kormoš, Šimun - Miklošin J., Hátle D., Hejzlar Pa., Ondráček, Novický

Góly: Ondráček Miroslav 3, Hátle Filip 2, Miklošin Jakub 1, Hátle David 1, Kormoš Ján 1

Hráno: 12. 11. 2017 na ZŠ Gočárova

MU: ACA vs PENGUINS

Asi se shodneme, že jsme ztratili zápas, ve kterém jsme zcela jistě bodovat měli. Sice jsme ani jednou nebyli ve vedení, ale pokaždé dokázali gólově srovnat krok. Ukázalo se, že neumíme vyřešit přečíslení směrem dopředu a následně vzadu logicky jeden chybí a z toho dostáváme laciné branky. Brankář se pak může vzadu přetrhnout a soupeř se nás může bezostyšně ptát, do kterého místa v bráně chceme ten gól dostat. Všichni pak odcházíme "naštvaní" jeden na druhého. Co naplat, snad příště ......

ACA x PENGUINS 5:6 ( 3:3 )

Sestava:

Hromádka - Hátle F., Richter Ma., Miklošin J., Novický - Hejzlar Pa., Müller, Ondráček, Hátle D.

Góly: Ondráček Miroslav 2, Müller Marek 1, Hátle David 1, Richter Martin 1

Žlutá karta: Miklošin Jakub

Hráno: 5. 11. 2017 na ZŠ Gočárova

MU: ACA vs VENCA

Připadám si jako by se scházela spíš "stará garda" ACA, protože dnes byla naše obrana věkově hodně nahoře. Dle mého názoru jsme neodehráli špatné utkání, poločas se skutečně zodpovědně odbránil, ale soupeř po přestávce dvakrát využil rychlý přechod do protiútoku. I my jsme si nějaké šance vytvořili, bohužel se špatným řešením v koncovce. Podzim se chýlí ke konci a hraje se o důležité body, proto apeluji na účast některých hráčů, kteří doposud příliš našemu fotbalu nevěnují - viď Kubo M. :-). Díky klukům z Interu za omlazení týmu.

ACA x VENCA 1:4 ( 0:0 )

Sestava: Hromádka - Šimun, Hátle F., Richter Ma., Kormoš - Hejzlar Pa., Müller, Ondráček

Góly: Hátle Filip 1

Žlutá karta: Hromádka Milan

Hráno: 4. 11. 2017 na ZŠ Gočárova

MU: ACA vs VESELÁ ŠATNA

Dneska jsme zjistili, že bez brankáře to opravdu nejde. A je smutné, že se v našem týmu střídají v podstatě 4 gólmani a na zápas pak nemáme ani jednoho. Možná to brzy přestane bavit i nás hráče a budeme moct tuhle sezónu odpískat, což by byla škoda.

ACA x VESELÁ ŠATNA 3:11 ( 3:6 )

Sestava: Müller (Šimun) - Šimun, Hátle F., Richter Ma., Novický - Uhlíř, Hejzlar Pa., Müller, Štěrba M.

Góly: Hátle Filip 2, Richter Martin 1

Neomluvená docházka: Ondráček Miroslav

Žlutá karta: Müller Marek

Hráno: 28. 10. 2017 na Olympii

MU: ACA vs BUFFALO

I když byla hracím dnem neděle brzy ráno, tak klobouček dolů před docházkou. Bylo nás na dvě lajny, nálada výborná a jako bonus to vypadalo, že soupeř bude jen v pěti. Chtěli jsme hrát poctivě odzadu, aby se neopakoval minulý týden. Naše vyčkávací taktika vyšla a hned v úvodních minutách zápasu jsme využili výpadem nepříliš razantní přihrávky Buffala a rychlonohá "96" dávala do prázdné. Sice jsme po ojedinělé chybičce do změny stran inkasovali, ale jinak jsme opravdu bránili zodpovědně. Po poločase docházely síly zejména soupeři, což bylo způsobeno naší aktivní hrou, kdy jsme je nutili rychlými přihrávkami neustále běhat. Sebevědomým sólem se blýskl opět Míra a konečně jsme šli do zaslouženého vedení. Následovala fáze, kdy chtěli hosté přirozeně vyrovnat, ale to jsme nedopustili a 2x vystihli jejich přihrávku, vysunuli našeho mladého štírka s číslem "6", který zcela totožnou kličkou "zesměšnil" brankáře a opět do prázdné branky navýšil skóre o další dva góly. V posledních vteřinách pečetil naši výhru nejzkušenější fotbalista ACA.

ACA x BUFFALO 5:1 ( 1:1 )

Sestava: Müller - Šimun, Hátle F., Richter Ma., Novický - Uhlíř, Hátle D., Ondráček, Hejzlar Pa.

Góly: Ondráček Miroslav 2, Hátle David 2, Šimun Rastislav

Hráno: 22. 10. 2017 na ZŠ Gočárova

MU: ACA vs SK OREB

Sehráli jsme nepohledné utkání se spoustou nepřesností. Hosté byli běhaví a my se s tím po dobu celých padesáti minut zápasu nedokázali potřebně vyrovnat. Sice jsme po přestávce vstřelili kontaktní branku a vykřesali tím jiskřičku naděje, ale vlastní chyby nás poslali zpět do většího manka. Opět se potvrdilo pravidlo, že jednou se nás sejde 12-13 a jindy jako třeba dnes jen 6-7. Když někdo oznámí, že přijde, tak jednoduše dorazit má ! Absence je samozřejmě vykoupená peněžitou pokutou. Snad tedy příště opět navážeme na vítězné časy :-).

ACA x SK OREB 2:6 ( 1:3 )

Sestava: Hejzlar Pa. - Šimun, Kormoš, Hátle F. - Uhlíř, Ondráček, Štěrba M.

Góly: Uhlíř Marek 1, Hejzlar Pavel 1

Neomluvená docházka: Novický Jakub

Hráno: 14. 10. 2017 na ZŠ Sever

MU: ACA vs LARVY

Docházka výborná, velký počet hráčů, takže sil byl měl být dostatek. Nicméně během hry se potýkáme se špatným řešením finální situace, kdy nejsme schopni chladnokrevného zakončení. Šance tentokrát byly zejména v prvním poločase, druhý byl křečovitý. Nehrajeme účelně, při možnosti rychlého protiútoku akci zbrzdíme a jdeme opět do plných. Soupeř dnes určitě hratelný, zápas jsme nezvládli z taktického hlediska.

ACA x LARVY 3:6 ( 2:3 )

Sestava: Hromádka - Richter Ma., Šimun, Kormoš, Hejzlar Pa., Novický - Uhlíř, Miklošin J., Hátle D., Ondráček, Lamka

Góly: Uhlíř Marek 1, Richter Martin 1, Hromádka Milan 1

ČK: Richter Martin

Hráno: 8. 10. 2017 na ZŠ Gočára

MU: ACA vs CANNIBALS

Neproměnili jsem pár gólovek, soupeř se trochu šťastně ujímá vedení a do poločasu prohráváme o tři branky. Po změně stran zlepšení v pohybu i v proměňování šancí, nakonec jsme mohli i vyhrát.

ACA x CANNIBALS 3:3 ( 0:3 )

Sestava: Adamovič - Kormoš, Richter Ma., Novický, Miklošin M., Hejzlar Pe. - Uhlíř, Hátle D., Ondráček, Hejzlar Pa.

Góly: Richter Martin 2, Hejzlar Pavel 1

Hráno: 1. 10. 2017 na ZŠ Gočára

MU: ACA vs LEGIA

Všechno špatně, sešli jsme se bez brankáře, dostali jsme dva laciné góly po nedůsledné obranné hře, následně zbytečné vyloučení a do toho pokus hrát s brankářem v poli, což bohužel neovládáme. Dnes totální fiasko .....

ACA x LEGIA 2:9 ( 1:4 )

Sestava: Hejzlar Pavel - Richter Ma., Hátle F., Novický - Hejzlar Pe., Uhlíř, Miklošin J.

Góly: Uhlíř Marek 1, Hátle David 1

ČK: Hátle Filip

Neomluvená docházka: Miklošin Jakub

Hráno: 28. 9. 2017 na ZŠ Gočára

MU: ACA vs GANK

Zápas nám vyšel, věříme že pro nadcházející kola soutěže získáváme větší sebedůvěru.

ACA x GANK 10:4 ( 4:0 )

Sestava: Hromádka - Šimun, Lamka, Hejzlar Pe. - Uhlíř, Štěrba, Hejzlar Pa.

Góly: Hejzlar Petr 3, Hejzlar Pavel 2, Uhlíř Marek 2, Lamka 1, Šimun R. 1, Štěrba 1.

Hráno: 23. 9. 2017 na ZŠ Gočára

MU: ACA vs RAPID

Jednoznačná záležitost našeho týmu, zápas nás bavil, k vidění byla spousta krásných akcí.

ACA x RAPID 10:0 ( 5:0 )

Sestava: Hromádka - Richter Ma., Šimun R., Hátle F., Hejzlar Pa., Novický - Uhlíř, Miklošin J., Hátle D., Prouza.

Góly: Hátle David 5, Miklošin Jakub 2, Hátle Filip 1, Uhlíř Marek 1, Prouza M. 1.

Hráno: 17. 9. 2017 na ZŠ Gočára

Zápas jsme takticky nezvládli, soupeř byl zalezlý a pečlivě bránil, my dělali chyby a oni je z brejků trestali.

ACA x FRANTIC 5:8 ( 2:4 )

Sestava: Hromádka - Šimun R., Hátle F., Hejzlar Pa. - Uhlíř, Hejzlar Pe., Adamovič, Prouza M., Prouza L..

Góly: Hejzlar Petr 2, Hejzlar Pavel 1, Uhlíř Marek 1, Šimun Rastislav 1.

Hráno: 16. 9. 2017 na ZŠ Gočára

Vzhledem k poločasovému vývoji můžeme být pravděpodobně spokojeni, ale finálně jsme získali pouze bod místo tří.

ACA x CZECHMILL SK 5:5 ( 1:3 )

Sestava: Adamovič P. - Richter Ma., Hátle F., Hejzlar Pa. - Hejzlar Pe., Štěrba M., Pavlištík, Štěrba R.

Góly: Hejzlar Pavel 3, Hejzlar Petr 1, Hátle Filip 1.

Hráno: 9. 9. 2017 na ZŠ Gočára

První zápas letošního ročníku byl nervózní a plný nepřesností, připsali jsme si první bod.

ACA x SLEPÝ STŘEVA 3:3 ( 2:2 )

Sestava: Adamovič - Šimun R., Hátle F., Richter Ma., Hejzlar Pa. - Hejzlar Pe., Uhlíř, Ondráček.

Góly: Hejzlar Petr 2, Hátle Filip 1.

Hráno: 2. 9. 2017 na ZŠ Gočára